Veritabanlarımız ACCNAME isimli hesaba EUW platformundan giriş yapılmak üzere bağlanıyor.

Seçilen ZA ve ZP'ler başarıyla oluşturuldu!

ZA ve ZP hesabınıza eklemeden önce, kullanıcının Hile'mizi kötüye kullanmasını önlemek için bir yazılım (otomatik bot) olmadığınızı, insan olduğunuzu doğrulamanız gerekir.

Doğrulama adımları başarıyla tamamlandıktan sonra, seçilen ZA ve ZP'ler sadece birkaç dakika içinde hesabınıza eklenicektir.

  Doğrulama Adımlar

  1. Doğrula buttonuna basınız".

  2. Çıkan doğrulama adımlarını başarılı şekilde tamamlayın.

  3. Adımları başarıyla tamamladıktan sonra pubg mobile hesabınıza girin ve za'nın keyfini çıkartın


Zula Hesabınıza Bağlanın

Zula Hile Aracı

Lütfen istediğiniz ZA ve ZP miktarını seçiniz. Ardından gönder button'una tıklayınız.


İşlemler başlatılıyor

  Zula Altın Hilesi 2022

  Zula Altın Hilesi 2022

  Milyonlarca oyuncusu bulunan Türk oyunu Zula, bir çok kişinin favori oyunu haline geldi. Zula oyununda altın almak isteyen oyuncular için yaptığımız ücretsiz zula altın hilesi ile bedava altın kazanabilirsiniz. Bedava altın kazanabilmeniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Zula Altın Hilesi Nedir?

  Zula altın hilesi oyunda bedava altın kazanmak için geliştirilmiştir. Geliştirilen özel şifreli yazılımlarla zula oyununda altın üretir. Üretilen altınları oyundaki hesabınıza gönderebilirsiniz. Hesabınıza istediğiniz kadar altın gönderebilir ve harcayabilirsiniz. Hile sizin oyundaki kullanıcı adınızı bulur.

  Zula Altın Hilesi Nasıl Kullanılır?

  Hileyi kullanabilmek için sitenin en yukarısına çıkınız. Hileye ulaştığınızda karşınıza çıkan ekranda gönderim yapacağınız kullanıcı adını girin ve gönder butonuna basın. Hile kullanıcı adınızı girdikten sonra hesabınızı bulur ve altınları üretmeye başlar.Zula altın hilesi göndermek istediğiniz altınları ürettikten sonra doğrulama adımlarını tamamlamanızı bekler. Bu doğrulama adımlarını tamamladığınızda hesabınıza altın gönderimi başlar

  Videolu anlatım :

                                        

  Hile Durumu :

  AKTİF

  Diğer Hilelerimiz

  Brawl Stars Zula Pubg RP Hilesi